Мicцевий час:
Сергій Тарута – представник здорового глузду в політиці

Напередодні виборів президента соціологи щодня «годують» народ України свіжими результатами різних опитувань і рейтингів претендентів на пост глави держави.

Недосвідченому виборцю дуже легко розгубитися в суперечливих рейтингах численних кандидатів, багато з яких кричать: «Голосуйте саме за мене»…

 Як же вибрати 31 березня президента у виборчому бюлетені довжиною в метр?

 Для початку треба заспокоїтися, трохи подумати та відповісти на кілька питань:

 – Чи довірите ви операцію чудовому актору, який талановито зіграв роль хірурга?

 – Чи віддасте дітей на виховання незнайомцю, який заявляє, що він порядний?

  – Чи здасте в ремонт автомобіль або телевізор «халтурнику» без досвіду?

 Напевно ви відповісте «Ні», бо всяка нормальна людина довіряє своє здоров’я кращим лікарям, дітей – кваліфікованим педагогам, техніку – гарним спеціалістам.

 Така логіка має бути застосована і до виборів президента, адже управління країною – це серйозна справа, тому не варто віддавати свій голос за аби кого. Обирати главу держави треба виходячи зі здорового глузду, бо нинішні вибори – це останній шанс для України вибратися з прірви убогості й розвалу.

 І у виборців ще є час до 31 березня розібратися в списках, почитати програму кожного кандидата і дізнатися стратегію, план його дій, яку команду він підібрав, чим пишається у своєму житті, яку має ділову репутацію та управлінський досвід.

 Представники нинішньої влади, які знову йдуть на вибори, зараз не мають такої чіткої передвиборчої програми, чого немає і у Зеленського.

 Але вдосталь інформації є за інших кандидатів в президенти, найкращий з яких – Сергій Тарута промисловець, антикризовий керівник з високою репутацією, чіткою стратегією виведення України з кризи і ефективною командою. Саме Сергія Таруту кандидатом в президенти висунула політична партія «Основа» – партія людей справи.

 Сергій Тарута переконаний, що вищі державні пости вимагають від претендентів, поряд з чесністю і порядністю, великої компетенції, досвіду та професіоналізму.

 «Виборці мають бути розумними та проголосувати за порядних, патріотичних професіоналів, у яких є висока репутація, дієва стратегія розвитку країни і ефективна команда для перетворень не тільки на словах, а й на ділі, що зробить Україну багатою, мирною і щасливою, – упевнений Сергій Тарута, – а я вважаю справою честі реалізацію  передвиборної програми, де мир і благополуччя народу стане національною ідеєю».

 Стратегічний курс на прискорене економічне зростання закладений в науково обґрунтованій «Доктрині збалансованого розвитку «Україна-2030», в результаті реалізації якої українці матимуть гідний рівень життя і соціальних стандартів в країні. 

 «Економічний потенціал України дозволяє підняти середню зарплату до 1000..1200 доларів, а пенсії – до 450..500 доларів, бо украінці повинні гідно жити й заробляти, – заявляє Сергій Тарута, – я поверну повагу до кожної людини, і країна ЗАпрацює!»

 Сергій Тарута – це гарний вибір для розсудливих українців!

 Лідер партії «Основа» на Чернігівщині Андрій Дуплечев згоден з тим, що саме Сергій Тарута є оптимальним кандидатом в президенти.

Джерело: прес-служба політичної партії “ОСНОВА”